• 12-05-2018
EKEN: TEK DAVAMIZ SİVAS

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, zor bir göreve talip olduklarını belirterek, “Amacımız ve tek davamız Sivas’ın kalkınması. Bu hedef için de genç ve güçlü bir ekiple işe başladık” dedi.

AK Parti İl Başkan Vekili Abdülkadir Demiral, Merkez ilçe Başkanı Tarık Eminoğlu, Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci ve Yönetim Kurulu Üyeleri Odamızı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile görüşen heyet yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette görüşlerini açıklayan İl Başkan Vekili Abdülkadir Demiral, “TSO, ticaretin kalbinin attığı bir kurum. AK Parti olarak TSO seçimlerinde yarışında eşit durmaya çalıştık. Parti yöneticilerimizin içerisinde her iki gruptan da arkadaşlarımız oldu. Bu bizim zenginliğimizi gösteriyor. Değişim her zaman için iyidir. Yeni seçilen arkadaşlara hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu ise “Gelişim değişim ile başlar. Sivas’ın hak ettiği yere gelmesi gerekiyor. Bu noktada mücadele edecek en güçlü kurum TSO. Siyasiler suçlanıyor ama elimizin güçlü olması için sizlerin güçlü olması gerekiyor. Sivas olarak daha güzel günler göreceğiz. Sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mustafa Eken de, “Bizlere oy veren vermeyen tüm tüccar ve işadamlarımıza teşekkür ediyorum. 69 kişiden oluşan Meclisimiz var. Hepimiz kardeşiz. Tüm meclisimizle birlikte devletimizin, milletimizin yanındayız. Zor bir göreve bilerek talip olduk. Amacımız Sivas’ımızı daha iyi yerlere taşıyabilmek. Siyasetçilerimizden, bürokratlarımızdan kendi adımıza hiçbir beklentimiz yok, olmayacak da. Tek davamız Sivas. Birlikte çalışacağız, doğruları söyleyeceğiz. Nezaket ziyaret için teşekkür ediyorum” dedi.